بهترین هیرو Carry دوتا۲

یکی از سوالهایی که خیلی از دوتا ۲ بازها می پرسند اینه که بهترین هیروی کری کدوم هیرو هست ؟

به این سوال جواب قطعی نمیشه داد و حتما میدونید که هر هیرویی ضد هیروی دیگری هست و شرایط بازی ، همکاری تیمی ، مهارت بازیکن و شرایط و عوامل بسیار زیاد دیگه ای هستند که در نتیجه یک بازی و برنده بودن یک هیرو در فایت تاثیر گذار هست.

اما در اینجا تحلیلی بسیار کوتاه میخواهیم داشته باشیم بر هیروهایی که خود Dota2 اونها رو بهترین هیروهای Carry میدونه

در بین تمامی هیروها فقط ۱۳ هیرو هستند که به عنوان Carry سه ستاره هستند . این هیروها در اواخر بازی و با گذشت چیزی حدود ۴۰ دقیقه از بازی قدرتشون قابل لمس هست و واقعا احساس میکنیم که دیگه نمیشه جلوی این هیروها رو گرفت و حتما در بازیهای شما هم اتفاق افتاده که با طول کشیدن بازی نتیجه به نفع اون تیمی شده که یکی از این هیروها در اون تیم بوده .

البته بین این ۱۳ هیرو هم نمیشه گفت کدوم یکی بهتر یا بدتر هستند ولی من نظر شخصی خودم رو از آخر به اول میگم ( یعنی شماره ۱ بهترین Carry ) .

.

.

.

best carry arc warden

۱۳- Arc Warden :

یکی از هیروهایی که باهاش میتونید خیلی خوب پول در بیارید ، با استفاده از آلتیمیت این هیرو میتونید لاین هارو خیلی راحت push کنید و حتی بدون اینکه خطری برای هیروی اصلی خودتان بوجود بیاید ، kill بدید. در اواخر بازی با داشتن آیتمهایی همچون Manta Style و اسپل ۲ این هیرو شاهد غولی بی شاخ و دم خواهیم بود.

.

.

best carry morphling

۱۲- Morphling :

یک هیروی Carry بسیار خوب ، به دلیل قدرت فرار بالای هیرو به نظر جزو بهترین ها است. تبدیل استرنج به اگیلیتی هم باعث Armor بالا ، Speed Attack بسیار سریع و همچنین Damage بسیار خوب میشه که واقعا قدرت هیرو رو بالا میبره و در اواخر بازی میتونه نتیجه رو عوض کنه.

.

.

best carry tiny

۱۱- Tiny :

یک هیروی با قدرت بی نظیر ، با داشتن آیتم Aghanim Scepter تبدیل به یک هیروی Carry بی نظیر میشه و اگر شما آیتم هایی مثل Assualt و Chain رو استفاده کنید حتما دمیج بسیار بالایی رو در فایت به حریف آسیب میرسونید. همچنین به خاطر دمیج اضافه ای که به تاورها و بیلدینگ ها وارد میکنه و قدرت اسپلش اتک که به هیرو اضافه میشه میتونید به عنوان یکی از بهترین هیروهای Carry حسابش کنید.

.

.

best carry troll warlord

۱۰- Troll Warlord :

شاید فارم کردن با این هیرو کمی ساخت باشه و به دلیل Health و قدرت فرار کم در اوایل بازی کمی اذیت بشید ولی با داشتن آیتم هایی مثل BKB ، Shadow Blade و Skadi زیر اسپل های هیروهای حریف زنده میمونید و فقط کافیه که دستتون به دشمن برسه . Speed Attack بسیار بالا و قابلیت Bash هیروی حریف یک هیروی Carry خوب از Troll میسازه .

.

.

best carry sniper

۹- Sniper :

یک هیروی بسیار عالی برای دفاع کردن در High Ground و همچنین به خاطر Attack Range بسیار بالایی که داره میتونه تو فایت ها هیروهای حریف رو نابود کنه . در مقابل هیروهایی که اگرسیو هستند یعنی حالت تهاجمی دارند بسیار ضعیف محسوب میشه . هیروهایی مثل Axe – Storm Spirit – Magnus و …

قرار گرفتن در یک موقعیت عالی بهترین کاری هست که میتونید با این هیرو انجام بدید تا دشمن رو از دور دمیج بدید.

.

.

best carry gyrocopter

۸- Gyrocopter :

یک هیروی تمام عیار برای فایتهای شلوغ . البته جدیدا این هیرو خیلی کمتر پیک میشه ولی واقعا از قدرت بالایی برخورداره و میشه به عنوان یک Carry تمام عیار روش حساب باز کرد. با داشتن چند آیتم برای Attacker کردن هیرو ، شاهد خواهید بود که فایت ها به نفع شما رقم خواهد خورد.

.

.

best carry naga siren

۷- Naga Siren :

یک هیرو بسیار قدرتمند ، آلتیمیت این هیرو باعث میشه که اگر فایت رو عقب هستید ، سریعا فرار کنید و در موقعیت بهتری بجنگید و اگر جلو هستید ، در موقعی که دشمن خواب است در بهترین موقعیت خودتون قرار بگیرید و فایت رو شروع کنید. Illusion های این هیرو بسیار قوی هستند و با داشتن آیتم هایی مثل Radiance – Travel قابلیت Push بسیار بالایی میتونید داشته باشید. یک هیروی بسیار قدرتمند و مفید برای اواخر بازی.

.

.

best carry terror blade

۶- TerrorBlade :

یک هیروی بسیار قوی ، با استفاده درست از آلتیمیت این هیرو میتونید در فایت میتونید ۲ بار بجنگید ، اسپل Meta این هیرو باعث افزایش Range و افزایش Damage شود که با اضافه کردن Illusion واقعا قدرت خسارت بالایی رو داره . با طول کشیدن بازی یکی از هیروهای بسیار خطرناک بازی قطعا Terrorblade خواهد بود.

.

.

best carry chaos knight

۵- Chaos Knight :

یک هیروی بسیار عالی ، با شلوغ شدن فایتها اگر آلتیمیت داشته باشید ، میتونید به راحتی هیروهای حریف رو نابود کنید. استرنج بالای این هیرو باعث میشه شما به راحتی در فایت نمیرید و با داشتن چند آیتم قدرت شما چند برابر میشود. نقطه ضعف این Carry بسیار خوب هم هیروهایی هستند که باعث نابودی Illusion هایش می شوند. با داشتن Critical ، قابلیت Stun حریف و خفت کردن با اسپل ۲ تقریبا یک هیروی تمام عیار برای Carry در اواخر بازی محسوب میشود.

.

.

best carry medusa

۴- Medusa :

مدوسا با قابلیت Shield خود یک هیروی بسیار سفت محسوب میشه و اگر آیتم هایی مثل Skadi داشته باشید که کمی Mana این هیرو رو بالا ببرید واقعا کشتنش کار سختیه ، آلتیمیت این هیرو هم در فایتها بسیار تاثیرگذار است چون یا باعث فرار دشمنان می شود یا باعث کشته شدنشان . اسپل ۱ این هیرو هم Medusa رو تبدیل به یک هیرو Carry تمام عیار میکنه که با داشتن آیتم هایی مثل Chain خسارت زیادی رو به هیروهای حریف به صورت دسته جمعی وارد میکنه .

.

.

best carry spectre

۳- Spectre :

فقط کافیه اسپکتر کمی قدرت بگیره ، یک هیروی سفت و قدرتمند. شما با این هیرو میتونید به Push کردن بپردازید و به راحتی به Fight اضافه بشید . با داشتن آیتم های Attacker هم اسپل ۲ این هیرو غوغا میکنه . شک نکنید که روی این هیرو به عنوان یکی از بهترین Carry های دوتا ۲ میتونید حساب کنید.

.

.

best carry phantom assassin

۲- Phantom Assassin :

یک هیروی بسیار قوی در تمام بازی . حتی در ابتدای بازی هم میتونه بسیار قوی عمل کنه . آلتیمیت این هیرو Critical های بسیار قدرتمندی میزنه که ممکنه حتی با یک اتک هیرو رو نابود کنه . با اضافه شدن Talent ها ، این هیرو در اواخر بازی قویتر شده و واقعا جزء هیروهایی محسوب میشه که جریان بازی رو کاملا میتونه عوض کنه . با داشتن آیتم BKB دیگه کسی قادر نخواهد بود جلوی این هیرو رو بگیره . اسپل Blink هم باعث فرار کردن و هم خفت کردن دشمن میشه . روی این هیرو به عنوان یکی از بهترین Carry ها حتما حساب باز کنید.

.

.

best carry anti mage

۱- Anti Mage :

به نظر من بهترین هیروی Carry ، با در نظر گرفتن تمام موارد آنتی میج هست. این هیرو قابلیت فرار بسیار بالایی داره و در اوایل بازی سخت میشه کشتش. همچنین در مقابل هیروهای Intelligence بسیار قدرتمند عمل میکنه و آلتیمیت این هیرو اونها رو نابود میکنه. با داشتن آیتم هایی مثل Battle Fury قابلیت Push بسیار بالایی پیدا میکنه. به شخصه بازیهای بسیار زیادی رو دیدم که Anti Mage با کمی جلو افتادن در بازی ، نتیجه رو به طور کامل عوض کرده و دیگه کسی نتونسته جلوشو بگیره .

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here